Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb642235182's Rating My Rating
1
Good Luck Chuck (2007,  R)
2
Superbad (2007,  R)
3
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
4
Thirteen (2003,  R)
5
Rumor Has It (2005,  PG-13)
6
Liar Liar (1997,  PG-13)
7
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
9
Uptown Girls (2003,  PG-13)
10
Big Daddy (1999,  PG-13)
11
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
12
Premonition (2007,  PG-13)
13
The Whole Nine Yards (2000,  R)
14
The Whole Ten Yards (2003,  PG-13)
15
Charlie's Angels (2000,  PG-13)
16
Serving Sara (2002,  PG-13)
17
Christmas with the Kranks (2004,  PG)
18
I Know What You Did Last Summer (1997,  R)
19
I Still Know What You Did Last Summer (1998,  R)
20
Phantom of the Opera (1943,  Unrated)
21
Grease (1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments